Внесок
Поповнення внеску за період
Капіталізація за період

Що таке депозитний калькулятор?

Калькулятор депозитів допоможе Вам обчислити вартість суми вкладу до моменту погашення та отримані відсотки по депозиту для будь-якого строкового вкладу в запропонованих банках. Розрахунок депозиту буде проведено за формулою визначення складних відсотків.

Для чого він потрібен, як можна використовувати?

За допомогою депозитного калькулятора ви зможете розрахувати ваш дохід від розміщення в банку внеску (депозиту) на різні терміни та умови виплати відсотків. Рекомендуємо задавати в калькуляторі умови, наближені до ринкових на поточний момент.

Як порахувати відсотки по депозиту

Депозитний калькулятор онлайн підтримує всі пропоновані банками способи нарахування відсотків та капіталізації: поширені - щорічне, щоквартальне, щомісячне нарахування відсотків.

Послідовність дій для розрахунку прибутку:

  1. Визначтесь із сумою та типом валюти в якій буде зроблено депозит. Введіть цей показник у спеціальне поле.
  2. Впишіть відсоткову ставку.
  3. Вкажіть часовий проміжок на який буде зроблено депозит.
  4. При необхідності зазначення додаткових параметрів можна використати додаткове меню з фільтрами (поповнення внеску, капіталізація - коли відсотки приєднуються до основної суми, тощо).

Після цього достатньо натиснути на кнопку розрахунку та отримати результат. Після обрахунку депозиту буде виведено графік на якому будуть зазнечені показники доходу та початкового внеску. Це проілюструє наочно, відношення внеску до отриманого прибутку.

депозитний калькулятор

Приклади розрахунку відсотків по вкладу:

P - сума вкладу

S - нарахований прибуток

t - термін розміщення депозиту (позначається як кількість днів)

I - ставка по депозиту за рік

K - кількість днів в році (враховується 365 днів)

Проста формула = (P * I * t) / (K * 100%)

Тобто якщо ви зробили депозит на суму 50 тисяч гривень при відсотковій ставці 12% строком на 12 місяців, то згідно формули на 60 день прибуток складе 9 тисяч гривень.

Формула з капіталізацією = P * (1 + I / (x * 100%)^t, де t - кількість років/кварталів/місяців, x = 1, 4, 12 - капіталізація річна/поквартальна/щомісячна.

Тобто якщо ви зробили вклад з щомісячною капіталізацією на 100 000 гривень під 18 відсотків, на термін три місяці, то прибуток становитиме 4567,84 гривень.