Внесок
Поповнення внеску за період
Капіталізація за період

Що таке депозитний калькулятор?

Калькулятор депозитів допоможе Вам обчислити вартість суми вкладу до моменту погашення та отримані відсотки по депозиту для будь-якого строкового вкладу в запропонованих банках.

Для чого він потрібен, як можна використовувати?

За допомогою депозитного калькулятора ви зможете розрахувати ваш дохід від розміщення в банку внеску (депозиту) на різні терміни та умови виплати відсотків. Рекомендуємо задавати в калькуляторі умови, наближені до ринкових на поточний момент.

Як порахувати відсотки по депозиту

Депозитний калькулятор онлайн підтримує всі пропоновані банками способи нарахування відсотків та капіталізації: поширені - щорічне, щоквартальне, щомісячне нарахування відсотків.

Послідовність дій для розрахунку прибутку:

  1. Визначтесь із сумою та типом валюти в якій буде зроблено депозит. Введіть цей показник у спеціальне поле.
  2. Впишіть відсоткову ставку.
  3. Вкажіть часовий проміжок на який буде зроблено депозит.
  4. При необхідності зазначення додаткових параметрів можна використати додаткове меню з фільтрами (поповнення внеску, капіталізація - коли відсотки приєднуються до основної суми, тощо).

Після цього достатньо натиснути на кнопку розрахунку та отримати результат.

депозитний калькулятор

Приклади розрахунку відсотків по вкладу:

P - сума вкладу

S - нарахований прибуток

t - термін розміщення депозиту (позначається як кількість днів)

I - ставка по депозиту за рік

K - кількість днів в році (враховується 365 днів)

Проста формула = (P * I * t) / (K * 100%)

Тобто якщо ви зробили депозит на суму 50 тисяч гривень при відсотковій ставці 12% строком на 12 місяців, то згідно формули на 60 день прибуток складе 9 тисяч гривень.

Формула з капіталізацією = P * (1 + I / (x * 100%)^t, де t - кількість років/кварталів/місяців, x = 1, 4, 12 - капіталізація річна/поквартальна/щомісячна.

Тобто якщо ви зробили вклад з щомісячною капіталізацією на 100 000 гривень під 18 відсотків, на термін три місяці, то прибуток становитиме 4567,84 гривень.