Оформити депозит

✅ Особливості оформлення

  1. Вклад відкривається на ваше ім’я з умовою, що з певної дати в майбутньому всі права за цим депозитом автоматично перейдуть до дитини. Дані дитини ви зазначаєте під час оформлення вкладу.
  2. Відкрити вклад можна на користь дитини з моменту народження до 16 років. Під час оформлення дитині не обов’язково бути присутньою, до того ж депозит можна відкрити й через Приват24.

Дитина повинна бути в клієнтській базі ПриватБанку. Для цього одному з батьків разом з дитиною необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку із документами дитини:

  • свідоцтво про народження;
  • ідентифікаційний код.

Оформити вклад можна як на свого сина чи дочку, так і, наприклад, на онука, хрещеника чи племінника тощо.

👩‍👦 Контроль заощаджень

Ви повністю керуєте вкладом і можете здійснювати будь-які операції за ним до передачі права власності дитині.

Дитина отримає всі права на цей депозит автоматично та тільки після настання вибраної вами дати.

👶 Передача прав на депозит

Права на депозит переходять до дитини в дату, яку ви самі вибрали в момент оформлення вкладу (цю дату буде зазначено у вашому бланку депозитного договору). Для переходу прав за депозитом ви можете обрати будь-яку дату після 18-річчя дитини. Це може бути її день народження, Новий рік чи День захисту дітей :-)

Починаючи з цієї дати дитина може самостійно закрити депозит і отримати суму вкладу разом із сумою процентів або ж продовжити накопичувати на цьому рахунку без обмеження строку розміщення вкладу.

📆 Повернення вкладу

Закрити вклад ви можете в будь-який момент (до передачі прав на депозит дитині).

При цьому якщо ви розриваєте вклад до закінчення чергового строку (1 рік), то проценти буде перераховано за ставкою «До запитання».

Самостійно дитина може закрити вклад лише після передачі прав, після чого рахунок закривається без зниження ставки.

📥 Поповнення

Поповнювати рахунок можна на будь-якому строку вкладу. Сума поповнення протягом календарного місяця не має бути більше початкової суму вкладу та не більше 50 000 грн, 3 000 $ або 3 000 €.

Ось кілька зручних способів для поповнення:

● додаток «Мої вклади»;

● Інтернет-банк Приват24;

● регулярні поповнення з оформленої картки;

● безкоштовний телефон 3700;

● відділення банку.

📥 Регулярні поповнення

Для клієнтів, які поповнюють свої вклади з карток, у нас є класний сервіс – регулярні поповнення.

Достатньо один раз дати розпорядження банку, і щомісяця зазначена сума переказуватиметься з картки на депозит.

Дату перерахувань і суму ви вибираєте самі. До того ж ці параметри ви завжди можете змінити. У будь-який момент ви можете змінити суму та графік платежів на поповнення вкладу.

💳 Проценти

У кінці кожного повного строку депозиту проценти одразу додаються до всього вкладу (капіталізація). Даний процес передбачено з метою забезпечення найбільшого зростання заощаджень.

Проценти виплачуються під час повернення вкладу.

♻ Продовження на новий строк

Вклад відкривається на строк 12 місяців. При цьому продовжується автоматично на тих же умовах необмежену кількість разів. Для продовження у відділення ходити не потрібно.

Єдине, що може змінитися після продовження депозиту, – це процентна ставка. На новий строк буде встановлено актуальну ставку, що буде діяти на цей момент.

📥 Операції в Інтернеті

Практично всі операції за вкладом можна здійснювати без відвідування банку.